Naprzód – Huragan 2:5
15.05.2016, 17:00 – Skórzec – 27. kolejka IV ligi
Naprzód Skórzec – Huragan Wo?omin 2:5 (2:2)

?ó?te kartki: Górski, ?awcewicz, Lewicki

Bramki: Ca?ka 29, Kacprzak 39 – Sta?czyk 5 (as. Choi?ski), Ma?ko 10 (as. Wo?niak), Wróblewski 75 (as. Wiel?dek), Sta?czyk 80 (as. Wiel?dek), Choi?ski 90 (+2; as. Lewicki)

Naprzód: Krawczyk – Ca?ka, Paciorek, ?wi?tek, Chmielewski, Potera (60' A. Chojecki), Kisiel, Szymczyk (80' Cabaj), Kacprzak (64' Wasiluk), Skóra (73' Myrcha), Ch?opek

Huragan: Derejko – Mierzwi?ski, Wo?niak, Górski, ?awcewicz (85' J?ka?a) – Nowacki (59' Tokaj), Lewicki – Wiel?dek, Ma?ko (66' Wróblewski) – Choi?ski, Sta?czyk

Pomeczowa wypowied? trenera Andrzeja Grelocha:
Jak szybko strzelili?my bramki, tak szybko je stracili?my równie?. Wynika?o to przede wszystkim z b??dów jak w ka?dym meczu - za szybko wyprowadzona pi?ka, strata w bocznym sektorze, niepotrzebny rzut ro?ny, nast?pnie nieupilnowany zawodnik Skórca strzela z karku na 2:1. Da?o to impuls dru?ynie przeciwnej do ataku i niestety bramka wyrównuj?ca te? pad?a po b??dzie - nie przerwali?my tej akcji, posz?a pi?ka w ciemno na praw? stron?, min?? si? lewy obro?ca i by?o 2:2. Dzi?ki temu mecz zacz?? si? od nowa, ale w szatni dosy? ostro powiedzieli?my sobie, ?e taka gra nie przystoi zespo?owi, który walczy o wy?sze cele. Prowadz?c na wyje?dzie 2:0 nie mo?na da? sobie strzeli? dwóch bramek w odst?pie dziesi?ciu minut. Ca?e szcz??cie, ?e zmiany, które zrobili?my zaowocowa?y tym, i? gra si? troch? poprawi?a. W dzisiejszym spotkaniu z powodu urazu nie wyst?pi? Darek Dadacz i powiem szczerze, ?e jego brak by? widoczny, bo dosy? nerwowo grali?my w linii defensywnej. Drugim nieobecnym by? Gigi, który mia? wyjazd s?u?bowy do Stanów Zjednoczonych, jednak dzisiaj wraca i od poniedzia?ku b?dzie do dyspozycji na mecz z Przasnyszem. W obecnej sytuacji ?rodowy pojedynek jest tym najwa?niejszym i gdyby?my sobie dzisiaj na to nie zapracowali, to my?l?, ?e takowym by nie by?. Mecz meczowi jest nierówny, lecz mo?na si? spodziewa? fajnego widowiska, poniewa? graj? dwie dru?yny z czuba tabeli.