22.05.2016, 11:00 – Wo?omin – 22. kolejka A-klasy Warszawa I
Huragan II Wo?omin – Wkra Pomiechówek 3:0 (1:0)

?ó?te kartki: Puchacz, Utko
Czerwona kartka: Rybant

Bramki: O?dak 35 (as. Wróblewski), Wróblewski 84 (as. Trzonkowski), Bloch 90 (+3; as. Radzki)

Huragan II: Baj (65' Wronka) – Piwko, J?ka?a (46' Marczuk), Jadczak (83' P?kul), Zar?ba – Manaj, Trzonkowski – L?gas, Radzki, O?dak (46' Bloch) – Wróblewski

Wkra: Dolecki – Brzozowski, Ciosek, Kaza, Krawczyk (70' Rybant; 72' czerwona kartka), Krygier (55' Pepel), Lech, Pakulski, Puchacz, Utko, W?adzi?ski

Pomeczowa wypowied? trenera Piotra Krzemienia:
To by? mecz, w którym zwyci?stwo wywalczyli?my, wydarli?my przeciwnikowi z?bami i pazurami. Podobnie jak z Halinowem, kiedy wszystko rozstrzygn??o si? w dziewi??dziesi?tej drugiej minucie. Tym razem niby ju? w pierwszej po?owie strzelili?my na 1:0, ale w drugiej dali?my si? przeciwnikowi zepchn?? do obrony i to na pewno by? nasz b??d. Oni z ka?d? akcj?, z ka?d? minut? nabierali tempa, a my powoli zaczynali?my si? gubi?. Na szcz??cie wytrwali?my w obronie (brawa zw?aszcza dla Marcina i Sebastiana), a potem by?a zabójcza ko?cówka w naszym wykonaniu. Najpierw „Trzonek” zagra? idealnie wypieszczon? pi?k? do „Wróbla”, a potem w akcji, w której Kuba Bloch ?adnym balansem cia?a po?o?y? bramkarza i wjecha? do pustej bramki wychodzili?my z kontr? czterech na jednego. Ciesz? bardzo wa?ne punkty, cieszy, ?e wszystkie bramki zdobyli gracze ofensywni po ?adnych asystach. Natomiast na pewno nie mo?emy mie? takich „zastojów” w meczu. Poza t? jedn? spraw?, to jako trener jestem z meczu i wyniku zadowolony.