12.11.2016, 11:00 – Wo?omin – 15. kolejka A-klasy Warszawa I
Huragan II Wo?omin – Bug II Wyszków 1:5 (1:1)

?ó?te kartki: S. Radzki, J?ka?a – ?wi?to?, B. Rejnu?
Czerwona kartka: Zawadzki

Bramki: Bloch 12 (as. Wróblewski) – Kami?ski 31, Nasiadka 48 (k), Cichocki 74, Cichocki 82, Kami?ski 84

Huragan II: Wronka – Babicki, S. Radzki, ?ebrowski, J?ka?a – L?gas, Manaj – Wróblewski, Buczek (66' B?czyk) – Zawadzki (39' czerwona kartka), Bloch

Bug II: Cichawa – ?leszy?ski (77' Go??biewski), ?wi?to?, Kon. Skocze?, Szyma?ski – ?ada, Nikodemski, Nasiadka, Kami?ski (84' Mich. Rosi?ski) – Cichocki, Kopiejewski

Zdaniem trenera Krzysztofa Gawary drugi zespó? Huraganu po pierwszej po?owie móg? prowadzi? 3:0 (dogodnych sytuacji nie wykorzystali Jakub Bloch i Patryk Wróblewski). Ponadto czerwona kartka w 39. minucie dla Damiana Zawadzkiego znacznie utrudni?a zadanie. Na pocz?tku drugiej po?owy nasza dru?yna próbowa?a nawi?za? walk? a? do momentu straconej bramki z rzutu karnego w 48. minucie, która przes?dzi?a o niekorzystnym wyniku, a oprócz tego Bug II maj?c przewag? jednego zawodnika okaza? si? za mocnym rywalem. Huragan II Wo?omin zako?czy? rund? jesienn? na szóstym miejscu.