30.05.2018, 18:00 – Wołomin – 28. kolejka IV ligi
Huragan Wołomin – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2:1 (1:1)

Żółte kartki: Trzonkowski, Manaj, Ołowski – B. Kwiatkowski

Bramki: Trzonkowski 1 (as. Ołowski), Żmuda 52 (as. Witak) – Kazimierczuk 17

Huragan: Selerski – Ołowski, Lendzion, Górski, Gajewski – Witkowski (90+4' Zaręba), Witak – Pięcek (88' Pakuła), Żmuda (75' Manaj) – Wielądek (90+2' Barzyc) – Trzonkowski (80' Lęgas)

Ożarowianka: Kłusek – R. Kalbarczyk (77' Trawiński), Kazimierczuk, Piec, Grzybowski – Dębiec, Jabłoński, B. Kwiatkowski – Jarnicki, Skrzycki (62' Łazęba), Jasiński (68' Żebrowski)

Pomeczowa wypowiedź trenera Andrzeja Grelocha:
Po ciężkim i pechowym dla nas wyjeździe do Płocka dzisiaj przy trzydziestu stopniach zaliczyliśmy bardzo dobre spotkanie, najtrudniejsze ze wszystkich, które w tym sezonie graliśmy u siebie. Ożarowianka postawiła nam niełatwe warunki, ale świetnie weszliśmy w ten mecz - szybko zdobyliśmy bramkę i pokazaliśmy piętnaście minut przyzwoitej gry. Później Daniel Witak nie upilnował zawodnika i uważam, że Mariusz Selerski mógł się nieco lepiej zachować na linii i goście wyrównali na 1:1. Spowodowało to u nas spadek koncentracji i gra była trochę rwana, a okazji brakowało z obu stron. Dopiero po przerwie można powiedzieć, że podeszliśmy z większą determinacją i ta pogoda nie osłabiła naszego zespołu i graliśmy tak jak na początku. W drugiej połowie było nieco więcej szans, szczególnie ze stałych fragmentów, jednak odrobinę inaczej mogliśmy rozegrać również akcje i też można było dwie, trzy sytuacje wykorzystać. Co prawda przyjezdni dwukrotnie nam zagrozili, lecz czujnością między słupkami wykazał się się Mariusz i dzięki temu zrehabilitował się za pierwszy błąd. Tutaj chciałbym pochwalić Grześka Trzonkowskiego, bo uważam, iż zanotował obiecujący występ, chyba najlepszy jak do tej pory w karierze. Pod nieobecność Marcina Figla wywiązał się z zadań bez zastrzeżeń i strzelił gola. Warto także wyróżnić Kamila Żmudę, który wreszcie trafił do siatki w tej rundzie i to w bardzo przytomny sposób, ponieważ bramkarz popełnił błąd, a Kamil zauważył to i uderzył na 2:1 ze swojej słabszej nogi. Końcówka była wyczerpująca, gdyż Ożarów dążył do wyrównania, my zaś mogliśmy pokusić się o jeszcze dwie lub trzy bramki. Wystarczyło do tego trochę więcej spokoju w poczynaniach z przodu i mogło to się skończyć podwyższeniem wyniku, ale ostatecznie dowieźliśmy wygraną i dopisało nam tym razem szczęście. Myślę, że wszyscy jesteśmy z tego zadowoleni. Z powodu nadmiaru żółtych kartek pauzowali Łukasz Derejko i Marcin Figiel. Z kolei Radek Dobrzeniecki miał wznowić zajęcia w bieżącym tygodniu, jednak zgłasza, iż wciąż go boli noga, aczkolwiek ma szansę na pojawienie się jeszcze w tym sezonie. Natomiast Rafał Zaborowski przejdzie operację kolana. Teraz z wyjątkiem treningów czeka nas półtora tygodnia odpoczynku, następnie zmierzymy się z Łomiankami i w ostatnich starciach powalczymy o jak najlepsze rezultaty.