18.08.2018, 11:00 – Wo?omin – 3. kolejka IV ligi
Huragan Wo?omin – Wis?a II P?ock 2:0 (0:0)

?ó?te kartki: Figiel (x2), Matejak – Sadowski, Osma?ski, Mielczarski, Szostak, M. Tomaszewski

Bramki: Wiel?dek 51 (k), Matejak 84 (as. ?muda)

Huragan: Selerski – O?owski, Lendzion, Górski, Gajewski (86' Dobrzeniecki) – Jurczuk (77' Witkowski), Witak (90+2' O?dak) – ?muda (88' Augustyniak), Trzonkowski (80' Pi?cek) – Wiel?dek (71' Matejak) – Figiel (39' czerwona kartka)

Wis?a II: ?ynel – Hondzy?ski (88' Kucharski), Krupi?ski (68' Perlak), Lisiecki, Mielczarski (62' Szczutowski) – M. Tomaszewski, Ga??zka – Osma?ski (90' B. Tomaszewski), Sadowski, Szostak – Szczepa?ski

Pomeczowa wypowied? trenera Andrzeja Grelocha:
Dzisiaj wreszcie zagrali?my na zero z ty?u i zwyci??yli?my mimo gry w os?abieniu od trzydziestej dziewi?tej minuty. Ponadto z Wis?? dawno nie wygrali?my. Tak ?e mo?na powiedzie?, ?e trzy razy dopisa?o nam szcz??cie. Mecz bardzo dobrze nam si? u?o?y?, aczkolwiek go?cie zacz?li z mocnym przytupem, bo ju? w trzeciej minucie mogli wyj?? na prowadzenie. Co prawda mieli?my pó?niej dwie klarowne sytuacje - szczególnie Marcin Figiel w dwudziestej pi?tej minucie stan?? przed szans? zdobycia bramki, praktycznie by? sam na sam z bramkarzem z kadry pierwszej dru?yny, który tutaj bardzo dobrze si? zachowa?. Nie mam pretensji do Marcina za drug? ?ó?t? kartk? z trzydziestej dziewi?tej minuty, poniewa? wiadomo, ?e gra ca?ym sercem i wynika?o to tylko i wy??cznie z woli walki. Chocia? uwa?am, i? obie kartki s?dziowie pokazali nieco zbyt pochopnie i zinterpretowali to jako niebezpieczne wej?cie. Trzeba przyzna?, ?e robot? zrobi? Maciek O?owski i troch? na w?asne ?yczenie przyjezdni sprowokowali karnego w niegro?nej sytuacji po faulu w?a?nie na Ma?ku. Rafa? Wiel?dek uderzy? na 1:0 i w dalszej cz??ci spotkania w zasadzie wystarcza?o tylko dobrze si? przesuwa? i broni?. Potrafili?my to zrobi?, za? Wis?a bi?a g?ow? w mur ograniczaj?c si? do dwóch-trzech prób strzeleckich w polu karnym, z których nic nie wynika?o. Go?cie odpowiedzieli golem, jednak arbiter nie uzna? tego trafienia, gdy? by? tam faul na bramkarzu, nast?pnie zdobyli?my drug? bramk?. Jak wida? mo?na nawet i z Wis?? P?ock wygra? w dziesi?ciu. W kolejnym starciu wysok? dyspozycj? pokazuje Kamil ?muda, który potrafi si? urwa? i wypracowa? sytuacj? jeden na dwóch. Dzisiaj bardzo dobrze dogra? do Adama Matejaka i mo?na powiedzie?, ?e by?a to bli?niacza bramka, jak w pojedynku z ?omiankami. W najbli?sz? sobot? czeka nas bardzo ci??ki wyjazd do Hutnika Warszawa. Postaramy si? wyst?pi? w optymalnym sk?adzie, cho? jakie? problemy zg?asza? mi Maciek O?owski. Pozostali póki co gotowi s? do gry, ale zobaczymy w tygodniu jak to b?dzie wygl?da?o.