NASTĘPNY MECZ
29.07.17, 10:30 - Karczew
SPARING


Mazur Karczew
-:-
Huragan Wołomin
AKADEMIA CSP
» Aktualności CSP
» Informacje o CSP
» Numer konta
» Nowy plan treningów
» Obóz piłkarski
» Regulamin CSP
» Powołania i informacje o meczach weekendowych
KLUB
»Dane Klubu
»Trenerzy
»Historia
»Stadion
»Lista sponsorów
I DRUŻYNA
»Kadra
»Transfery
»Statystyki
»Archiwum statystyk
»Huragan - terminarz
»IV liga - tabela/wyniki
»IV liga - strzelcy
»Okręgowy Puchar Polski
II DRUŻYNA
»Kadra
»Strzelcy
»Huragan II - terminarz
»Klasa A - tabela/wyniki
»Okręgowy Puchar Polski
JUNIORZY
»Rocznik 1999 (U-18)
»Rocznik 2000 (U-17)
»Rocznik 2002 (U-15)
»Rocznik 2003 (U-14)
»Rocznik 2004 (U-13)
»Rocznik 2005 (U-12)
»Rocznik 2006 (U-11)
»Rocznik 2007 (U-10)
Najlepsi strzelcy
5 – Daiji Kimura
5 – Rafał Wielądek
4 – Dominik Dukalski
4 – Marcin Figiel
OBECNIE ONLINE
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 468
Najnowszy Użytkownik: ~Andrzejtum
Informacje o Centrum Szkolenia Piłkarskiego

Ruszają zajecia:

Podział na 4 grupy. Juz teraz przypominamy, że cały wrzesień będziemy obserwować postępy zawodników by przydzielić ich do odpowiednich grup.

Niektórzy mają testy za juz za sobą :)

⚽ Poniedziałki:

-16:45-17:45 grupa żółta (wszyscy 2010 i młodsi)

-18:00-19:00 grupa niebieska

Zawodnicy przypisani:

Wyszyński Gabriel 2008

Karpiński Konstanty 2008

Rybaczuk Bartek 2008

Kulak Piotr 2008

Kaleta Kacper 2008

Dobrowolski Wiktor 2008

Gawinski Oliwier 2008

Nowak Jakub 2008

Pielach Filip 2008

Kosmider Bartek 2008

Kuczera Aleksandra 2008

Stadnicki Paweł 2008

Padykula Tadeusz 2008

Swierczynski Patryk 2008

Dzieciol Aleksander 2008

Piranski Bartek 2008

Zych Filip 2008

Bergiel Jakub 2008

Bergiel Patryk 2008

Ząbek Adam 2008

⚽ Wtorki:

-16:45-17:45 grupa czerwona

Zawodnicy przypisani:

Szczygieł Stanisław 2009

Kuchta Michał 2009

Olszta Antoni 2009

Grzybowski Dawid 2009

Smardzelski Franciszek 2009

Szidel Jakub 2009

Jarczewski Aleksander 2009

Gajc Hubert 2009

Szymczyk Piotr 2009

Strynski Przemysław 2009

Rolek Bartek 2009

Sutarzewicz Antek 2009

Rasinski Antek 2009

Durka Jakub 2010

Ratynski Szymon 2010

-18:00-19:00 grupa pomarańczowa

Zawodnicy przypisani:

Rojek Kacper 2008

Polar Szymon 2008

Pawłowski Szymon 2008

Karczewski Szymon 2008

Kwartnik Hieronim 2009

Wieladek Zuzanna 2007

Bańka Marcel 2008

Laskowski Dominik 2009

Suchenek Piotr 2009

Chabasinski Filip 2009

Poniatowski Bartek 2008

Nowak Oskar 2008

Borzymek Nikodem 2008

Durka Robert 2008

Krakowko Tobiasz 2009

Andrzejewski Szymon 2008

Smolarek Paweł 2008

Kadziela Kacper 2008

Budek Klara 2007

⚽ Środy:

16:45-17:45 grupa żółta

18:00-19:00 grupa niebieska

⚽ Czwartki:

16:45-17:45 grupa czerwona

18:00-19:00 grupa pomarańczowa

⚽⚽⚽⚽⚽⚽

Grupa żółta (2010 i mlodsi) trener Plichta

Grupa czerwona (2009) trener Tucin

Grupa pomarańczowa (2008-2009) trener Budrowski

Grupa niebieska (2008) trener Stępień

⚽⚽⚽⚽⚽⚽

*Prosimy o pojawienie się następujących zawodników (poniżej) na testy w poniedziałek o godzinie 18:00:

Sobala Igor

Stopa Piotr

Pisarski Tomasz

Nowicki Cezary

Miekuta Marcel

Kamiński Julian

Komorowski Szymon

Wareluk Damian

Czolszynski Maciej

Hadrowicz Mateusz

Sontowski Szymon

OSTATNI MECZ
22.07.17, 13:00 - Milanówek
SPARING


Pogoń Grodzisk Maz.
4:2
Huragan Wołomin
SPONSORZY
Miasto Wołomin

OSiR Wołomin

Czystość


Ladeks

Zina

ZEC
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.