14.04.2017, 16:30 – Wołomin – 23. kolejka III ligi
Huragan Wołomin – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:4 (0:2)

Żółte kartki: Wielądek, Zaborowski – Kowalczyk

Bramki: Michałek 21, Michałek 44, Chojecki 54, Wrzesiński 86

Huragan: Chrostowski – Lewicki, Zaborowski, Lendzion, Szypulski (58' Ławcewicz) – Woźniak (58' Jasiński), Górski – Kimura, Śledziewski (84' Żmuda) – Choiński (87' Koza) – Wielądek

Sokół: Brudnicki – Pawlak, Zwoliński, Woźniczak, Bierżyński (82' Golański) – Kobiera – Rogalski (76' Smolarek), Marciniak (86' Osowski), Chojecki, Wrzesiński – Michałek (66' Kowalczyk)

Pomeczowa wypowiedź trenera Dariusza Bratkowskiego:
Przeciwnik pokazał nam dzisiaj większą kulturę gry i jeżeli chodzi o przebieg pierwszej połowy, to musimy też spojrzeć na warunki atmosferyczne, bo graliśmy pod wiatr i ciężko nam było wyprowadzić piłkę, choć nawet w momencie kiedy straciliśmy bramkę na 1:0, to przeprowadziliśmy kilka dobrych akcji, w szczególności tę Daijiego Kimury, gdzie z trzech metrów mógł skierować piłkę do siatki. Później popełniliśmy szkolny błąd w środku boiska, co skończyło się rzutem wolnym i bramką do szatni. Po przerwie podeszliśmy wyżej i uważam, że odbiory piłek w środkowej strefie i na trzydziestym piątym metrze przeciwnika powinniśmy skończyć co najmniej uderzeniem w światło bramki, jak nie po prostu bramką. Niestety brakuje nam skuteczności, aczkolwiek cały czas twierdzę, że w tej drużynie drzemie potencjał. Problemem jest strzelenie bramki i gdy to wreszcie nastąpi, może wtedy w jakiś sposób odblokujemy się i wystartujemy do przodu, ponieważ patrząc na drugą połowę mieliśmy swoje momenty, choć nie były one takie klarowne, ale można je uznać za symptomy tego, iż tkwią w nas możliwości. Mimo to nie ukrywam, że przeciwnik postawił nam trudne warunki i zaprezentował dość wysoką kulturę gry. Zdążyłem się już zapoznać z zespołem i wszyscy mają u mnie czystą kartę i do pewnych rzeczy muszę się przekonać oraz zobaczyć jak to wygląda w czasie treningów, chociaż po ostatnich byłem zbudowany, bo wyglądało to bardzo dobrze, jednak warunki meczowe też dają obraz zawodników i wtedy można ich właściwie ocenić. Dokonałem korekt w składzie z uwagi na to jakimi warunkami fizycznymi dysponował rywal i zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że Sokół na początku spotkania będzie chciał nas zaatakować i to też było brane pod uwagę. W jedenastce pojawił się chociażby Robert Szypulski, który na treningach pokazywał, że nie odstaje i był to czysty wybór, gdyż na prawej obronie mógł wystąpić albo Stasiek Ławcewicz, albo Robert i wybór padł na niego. Patrząc również na warunki atmosferyczne i warunki fizyczne oraz na sposób rozgrywania stałych fragmentów gry przez przeciwnika, Robert nam w tych momentach pomógł. Po zmianie stron, kiedy zaczęliśmy tę piłkę odbierać w środku pola, z kolei Stasiek pokazał, że umie się podłączyć i oskrzydlić akcje i to był jego atut. Natomiast jest pytanie - czy ci zawodnicy dzisiaj grając z założeniami są w stanie wytrzymać cały mecz. Tak że siły rozłożyły się i są to młodzieżowcy, którzy muszą zdobywać doświadczenie i się ogrywać.